Viac relaxu, viac pohodlia, viac exotiky!

Sobota, 23. marca 2019
Dnes má meniny: 
Adrián

Referencie

V tejto sekcii Vám budeme prinášať niektoré z referncií od našich spokojných zákazníkov. Samozrejme sa im touto cestou chceme poďakovať za to, že si našli čas a podelili sa s nami o ich skúsenosti, názory a niekedy aj fotografie!

Z dôvodu novely zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov sme priezviská zákazníkov museli odstrániť a to aj napriek ich písomnému súhlasu so zverejnením.

A teraz už želáme príjemné čítanie!

Katarína, Bratislava, Jún 2016:
"Som strašne rada za Váš prístup k zákazníkovi a že robíte všetko preto, aby som bola spokojná. Kresielko už prišlo, je krásne, už sa teším, ako si v ňom cez víkend budem hovieť :) "

...po víkende:

   


 

 

Veronika a Robo, Banská Štiavnica, Apríl 2016:
"Ďakujeme, s hojadacími sieťami sme veľmi veľmi spokojní.  2 siete zdobia farmu Etelka, mojho ocina, jedna bude u nás na ubytovaní Klinger Banská Štiavnica, jedna je v penzióne Stefanshof v Kremnici a jedna visí na Donovaloch na ubytovaní v bývalej Horskej službe. Takže siete používame najmä pre našich klientov, ktorý si ich nevedia vynachváliť. Aj preto sa ku nim stále vraciame. Okrem toho som záhradná architektka a vždy, keď navrhujem záhradu, odporúčam Vaše hojdacie siete. Teraz čakáme bábätko, a teším sa ako ho budem v nej hojdať, pretože je to jediná bezpečná sieť. Dá sa v nej spať aj celú noc, čo oceníme vždy keď ideme na túru a bereme ich ako postele :)"

Tereza, Bratislava, Marec 2016:

"Hojdacia sieť je skvelá, veľmi príjemná, voňavá. Pomerne ľahko sme ju zavesii. Veľmi dobre sa v nej leží nášmu 7 ročnému synovi, ktorý mal problémy na sieti iného typu, z ktorej padal. Z tejto nepadne a je mu tam super. Premýšľame, že hojdaciu sieť zoberieme aj na dovolenku a priviažeme o stromy. Tiež komunikácia s Vami prebehla bez problémov, ste veľmi ochotní. Je super, keď má človek takýto servis pri kúpe výrobkov, veľa firiem na to zabúda. Som veľmi vďačná za spôsob spolupráce s Vami a určite Vás odporučím ďalej. Želám veľa úspechov."

Zuzana, Žilina, Dedember 2015: 
"Hojdacia sieť k nám dorazila už v piatok. Je úžasná. Už sa teším, ako ju syn nájde pod vianočným stromčekom, lebo pe nej dlho túži. Ďakujem veľmi pekne."

Anita, Komárno, Jún 2015:
"Hojdacia sieť je perfektná, je presne taká, ako bola v Mexiku. Určite Vás budem odporúčať, keď bude niekto hľadať tie najlepšie siete na trhu :)"

Zdenka, Poprad, jún 2014:
"Sieť dorazila hneď na druhý deň po odoslaní, prišla v poriadku, som ňou nadšená, ako ja tak aj deti, naozaj je hojdacie kreslo veľmi pohodlné. Ďakujem veľmi pekne za rýchle vybavenie mojej objednávky."

Anna, Levice, september 2013:
"Kreslo je nádherné a perfektne sa v ňom sedí :) Ďakujem Vám veľmi pekne :)"

Miloš, Lúky, august 2013:
"Ďakujem veľmi pekne, sieť prišla včas a je perfektná :) Určite Vás doporučím."

Igor, Bratislava, júl 2013:
"Chcem Vás pochváliť za prístup a rýchlosť vybavenia zákazky. Som spokojný, keď večer po práci  na chate (do siete) zaľahnem, tak za tri minúty spím :-) Želám veľa úspechov."

Ľubica, Strečno, máj 2013:

"Už máme dúhovú sieť, sme vyhojdaní, spokojní, farba je krásna. Ďakujem za rýchle vybavenie, odporučím ďalej."

Zuzana, Hliník nad Hronom, január 2013:
"Kamarátka z Rajeckých Teplíc má 2 vaše siete aj s kreslom a keď som u nej bola, hneď som sa pýtala, kde to zohnala. Odporučila mi vás, lebo siete majú už dlho a nemali s nimi žiadny problém. My sme sieť zavesili v izbe a už 3 dni sa húpeme. Sme veľmi spokojní a ďakujeme."

Pavol, Partizánske, júl 2012:
"Pri kúpe vybraných produktov si najprv urobím prieskum trhu a následne sa rozhodujem podľa jednoduchého pravidla berúc do úvahy pomer cena-kvalita-úžitková hodnota. Výsledkom bola skutočnosť, že som sa rozhodol práve pre Váš produkt."

Lenka, Most pri Bratislave, máj 2012:
"Ďakujem zá rýchle vybavenie mojej objednávky. Na vašu stránku som narazila ešte pred dvomi rokmi, keď som cez google hľadala "hammock chair". Vtedy som si vybrala brazílske závesné kreslo. Medzitým som naživo videla aj vaše (mexické) u kamarátky v Stupave a je nádherné! Rozhodne vás doporučím známym, ktorí až teraz objavujú čaro hojdacích sietí. Prajem veľa spokojných zákazníkov a pohodičku pri hojdaní :)"

Jana, Bratislava, máj 2012:
"Info o vás mám z internetu, už dávnejšie som od vás kupovala hojdaciu sieť, bola som spokojná, čiže váš kontakt odporúčam pozitívne ďalej. Prajem veľa obchodných úspechov."

Slavomíra, Bratislava, marec 2012:
"V budúcnosti si určite vyberiem sieť u Vás, pretože plánujeme presťahovanie do väčšieho bytu, kde chceme mať sieť pre dospelých. Takisto budem Vašu firmu vrelo odporúčať svojim známym, pretože sieť bola kvalitná, vyzerala dobre a zároveň veľmi oceňujem Váš prozákaznícky prístup. Želám všetko dobré."

Richard, Hriňová, január 2012:
"...ďakujem za zaslanie siete. Dobierka prišla v poriadku a dosť rýchlo. So sieťou sme zatiaľ spokojní aj s farbou aj s prevedením. Ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré."

Monika, Ivánka pri Dunaji, august 2011:
"zásielku som obdržala v poriadku, ďakujem. Dozvedela som sa o Vás od kamarátky, ktorá u Vás už nakupovala a dala mi tým aj tip na darček, verím, že určite poteší mojich známych."

Silvia, Rimavská Sobota, júl 2011:
"...hamaka dnes prišla, ďakujem, našla som vás na internete, vyhľadávala som cez google hojdacie siete, vaše ceny aj sortiment boli najlepšie."

Juraj, Bratislava, jún 2011:

"Dozvedel som sa o vás prostredníctvom internetu, kde som hľadal konkrétne tieto siete a vaša stránka ma jednoducho oslovila najviac."

Silvia, Bratislava, jún 2009:
"Sieť sme vyskúšali, je veľmi pohodlná a príjemná na oddych. Je to veľmi dobrý tip na darček. O Vás som sa dozvedela z internetu. Cielene som hľadala hojdacie siete a Vaše sa mi pozdávali najviac. Na mňa veľmi zapôsobilia vaša stránka, páči sa mi, ako ju máte pedantne vypracovanú, cítiť z nej ľudskosť, nie je to len obchod. Tento pocit sa mi potvrdil po prečítaní článku v časopise Profit."

Hubert, jún 2009:
"...sieť som vyskúšal a musím povedať, že som maximálne spokojný. Je veľmi príjemná a pohodlná. Konečne si vzhľadom na moju výšku môžem v sieťke pohodlne vystrieť nohy. Dokonca sa mi v nej už podarilo zaspať. Našťastie som bol v tieni. :-) Teším sa na každú chvíľu, ktorú môžem stráviť na chalupe v sieti medzi stromami. Prajem veľa spokojných zákazníkov."

Helena, CZ, júl 2008:
"Velmi děkuji za rychlou reakci. Našla jsem Vás před časem na internetu, ale hledala jsem něco úplně jiného, tuším, že zahradnické potrěby. Vaše nabídka se mi zalíbila a uložila jsem si Vás do oblíbených položek. Samozřejmě jsem prohledávala internet, abych mohla nabídky porovnat, ale tyhle vaše sítě jsou opravdu kouzelné a nic podobného jsem neobjevila. Takže, když nastala vhodná doba k objednávce, obrátila jsem se na Vás."

Zuzana, júl 2008:
"O vašej firme som sa dozvedela na internete a link na vašu stránku sa zobrazil medzi prvými...pre vašu firmu som sa rozhodla vďaka prehľadnosti a zrozumiteľnosti vašej stránky a tiež jednoduchosti a rýchlosti nákupu. Následne vďaka ústretovosti a príjemnej komunikácii s Vami, takže ak budem niečo podobné ešte niekedy potrebovať, vrátim sa na vašu stránku."

Martin, jún 2008:
"...s tou (sieťou), čo mi prišla, som spokojný, aj som v nej včera zaspal. ďakujem."

Pavol, Čachtice, máj 2008:
"sieť mi dnes došla v poriadku, už sme ju aj vyskúšali, je super, sme nadmieru spokojní :) je to na nej pohodička, ďakujeme. Našli sme Vás na internete a určite Vás odporučíme aj našim známym."

Michal, Bratislava, máj 2008:
"Vo vašej sieti spávam aktívne cca pol roka a do postele ma nikto nedostane (na zimu si dávam ako podložku pod chrbát mäkkú karimatku kvôli zime). Je pre mňa úplná pohroma, keď musím spať na dovolenke v riadnej posteli. Teraz sme tiež kúpili jednu (sieť) pre četrstvú mamičku aj s dieťatkom a tato ich odtiaľ nevie vyhnať."

 Valéria, február 2006:
"Ďakujem veľmi pekne za dodanú sieťku. Slúži veľmi dobre. Som s ňou spokojná."
 
 
 
 
 
 
 
 
ReferencieMapa stránok